top of page

«Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» – корисний онлайн-курс із мінної безпеки

Зараз ми вже всі знаємо, що, окрім терору, який влаштовують росіяни своїм існуванням, вони залишають небезпеку і у місцях, де перебували. Одна з таких загроз – це вибухонебезпечні предмети, що зосталися після окупації або обстрілів.


Державною службою з надзвичайних ситуацій спільно з Міжнародною БО «Фонд Східна Європа» створено курс коротких уроків, що інформують про вибухові прилади. Як уберегти себе та рідних від вибухонебезпечних предметів, які залишають по собі окупанти, можна дізнатись пройшовши безкоштовний навчальний онлайн-курс із мінної безпеки «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» на освітній платформі «Зрозуміло!». Про правила безпечної поведінки необхідно говорити і знати всім, хто проживає в Україні, адже повне очищення країни від мін триватиме роками навіть після завершення війни.

Про мінну безпеку – з Фаготом.
Про мінну безпеку – з Фаготом.

Лідер гурту ТНМК Олег Михайлюта (Фагот) разом із експертом ДСНС України Іваном Шепелєвим розповідають:

  • Якими бувають ВНП та принципи їхньої дії.

  • Як і де ворог може залишати по собі міни, снаряди та розтяжки.

  • Де шукати офіційну інформацію про те, чи безпечні певні території.

  • Як правильно говорити про мінну безпеку з дітьми різного віку.

Інформація з курсу життєво важлива як для тих, хто планує повернення або поїздку на деокуповані території, так і для всіх інших українців. Адже цілковито безпечних населених пунктів зараз у нашій країні, можна сказати, на жаль, немає. Навчайтеся мінної безпеки самі та діліться цінними знаннями із близькими. Всього пів години можуть зберегти життя вам та вашим рідним!


Реєструйтеся на онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» за посиланням: https://cutt.ly/c2xizOl. Після перегляду серій можна пройти невелике фінальне тестування і отримати відповідний сертифікат.


Пам'ятайте – ви не зможете розмінувати ВНП самостійно, тож навіть не думайте щось будь-яким чином взаємодіяти з цим предметом, щоб він здетонував. Ви допомагаєте тим, що повідомляєте про небезпечні предмети. Решту мають робити сапери. Сапери!


Виявили підозрілий предмет, за зовнішними ознаками схожий на вибухонебезпечний? Негайно повідомте про знахідку служби 101 та 102.

Мешканці Ірпінської міської територіальної громади можуть також звернутись до Муніципальної варти Ірпеня, при якій діє служба гуманітарного розмінування: (068) 379-92-27; (073) 070-05-57 або (04597) 60-400 (цілодобово). Фото та відеоматеріали надсилайте нам за допомогою месенджерів Telegram/Viber/WhatsApp або Signal по вищезгаданим мобільним номерам.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page