top of page

Дистанційне навчання в школах Ірпінської громади продовжили до 11 лютого

Попри запровадження дистанційного навчання, кількість дітей, хворих на COVID-19, продовжує зростати. Рішення про продовження освітнього процесу в школах Ірпінської міської територіальної громади за дистанційною формою до 11 лютого ухвалено сьогодні на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

З огляду на ріст захворюванності на COVID-19 серед жителів нашої громади, місцева комісія ТЕБ та НС продовжила дистанційну форму навчання для дітей молодших та старших класів до 11.02.22р.
З огляду на ріст захворюванності на COVID-19 серед жителів нашої громади, місцева комісія ТЕБ та НС продовжила дистанційну форму навчання для дітей молодших та старших класів до 11.02.22р.

«Учора ми провели онлайн-опитування серед батьків. Нам повідомили вже про 187 лабораторно підтверджених випадків захворювання дітей на коронавірус. А минулого тижня їх було 85. Хворіють цілими сім’ями. Хворіють і вчителі. І якщо деякі з них завдяки легкому перебігу хвороби можуть проводити уроки дистанційно (і ми їм за це дуже вдячні), то вчити дітей у класах вони не змогли б. Тому прийнято рішення продовжити дистанційне навчання ще на тиждень», – повідомив начальник управління освіти та науки Iрпінської міської ради Олег Білорус.Протокол №3 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 04.02.2022

Упродовж січня в пацієнтів Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги було діагностовано 2007 випадків захворювання на COVID-19 – у 4,5 раза більше, ніж у грудні. Це найбільший місячний показник захворюваності за весь період епідемії. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці директор Центру Андрій Левківський.


«Експерти говорять, що захворюваність пов’язана зі стрімким розповсюдженням нового штаму Омікрон, та що її пік прийдеться на наступний тиждень. Наші амбулаторії перевантажені, пацієнтопотік в амбулаторіях шалений, іноді лікарю доводиться приймати до 100 пацієнтів за робочу зміну (при нормі 15), хворіють і медичні працівники. Статистично більшість випадків протікає у легкій формі, але з огляду їхню кількість завантаженість ліжок нашого інфекційного відділення поступово зростає і наразі на рівні 85%», – зазначив керівник медзакладу.


«Прошу пацієнтів з розумінням ставитись до ситуації, зберігати спокій; в даній ситуації дуже важливо дотримуватись рекомендацій лікарів, нагадую про алгоритм дій для наших пацієнтів. Утримайтесь по можливості на даний період від всіх планових візитів до медичних закладів», – наголосив Андрій Левківський.


За добу 03 лютого 2022 року в Україні зафіксовано 43778 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадуємо: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами — рятує життя. Бережіть себе та рідних!


Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page