top of page

Добровольче формування та Муніципальна варта організували польовий вишкіл для групи «ОПІР»

Під керівництвом інструкторів Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальної варти відбувся польовий вишкіл для учасників гуртка з військово-патріотичного виховання вмотивованої Ірпінської молоді «ОПІР».

Комплексне навчання військового типу включало в себе тактичну і вогневу підготовку, навички розмінування, тактичну медицину та керування квадрокоптерами. Це були не просто заняття, а і перевірка та закріплення попередньо отриманих навичок – своєрідний іспит. Приємно, що учасники вишколу показали відмінні результати за всіма напрямами!


Відточували особисту навченість у володінні стрілецькою зброєю й бійці Добровольчого формування Ірпінської громади.


Як гості на тренуванні були присутні також наші друзі – Ксенія Гресик з компанії “UKRTAC” і Оксана Машовець, засновниця БФ “Арета”. Чудовою несподіванкою для молоді були приємні тактичні бонуси від компанії УкрТак до Дня захисту дітей.


Національний спротив – це залучення усього населення до протидії агресору, а також підготовка до такої протидії, яка в Ірпінській громаді проходить дуже активно, адже ці знання і навички потрібні кожному українцю та українці і на наступні покоління.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page