top of page

До річниці звільнення Київщини співробітника Муніципальної варти нагородили державною нагородою

Минув рік, як українським військовим вдалося звільнити всю Київську область від російських загарбників. Військові дії на Київщині тривали понад місяць. Пристоличний регіон першим прийняв на себе удар росіян і першим їх вигнав. Це стало можливим завдяки героїчним зусиллям захисників і цивільних людей. Сили безпеки і оборони, медики, рятувальники, комунальники, волонтери, підприємці...всі ті відважні люди, які прийняли на себе удар ворога. Саме їм був присвячений сьогоднішній обласний захід «Область Героїв», який відбувся у Національному центрі «Український Дім» і був присвячений річниці визволення нашої області від окупантів.

Серед гостей заходу – волонтери, військові, головні посадові особи територіальних громад і їх представники, депутати ВРУ, керівництво МВС, ЗСУ, ДСНС, українське духовенство.

Під час проведення заходу державними нагородами були відзначені і наші земляки, які своїми діями наближали і наближають Перемогу, а у період активних бойових дій та окупації області сприяли Збройним Силам України у знищенні ворога.


Серед нагороджених наш колега Лопата Віктор Іванович механік комунального підприємства "Муніципальна варта" Ірпінської міської ради. За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку Указом Президента України №593/2022 його було нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Вручав орден заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.


З першого дня війни Віктор приймав активну участь в обороні міста і ліквідації наслідків бойових дій на території Ірпінської МТГ. Евакуація цивільного населення, патрулювання містом, розгорнення і забезпечення радіозв’язку, вивіз цивільних з-під обстрілів в безпечні місця, ремонт комунальної техніки і автотранспорту. Участь в бойових діях безпосередньо на лінії зіткнення з російськими окупантами. Доставка під обстрілами гуманітарних вантажів в місто Ірпінь – медикаментів, озброєння, боєприпасів.

Вітаємо із заслуженою державною нагородою!


Також державними нагородами і відзнаками були нагороджені й інші представники Ірпінської громади – Ващенко Юрій Олександрович (водій КП «Ірпіньводоканал» ІМР), Довгопол Антон Михайлович (директор КНП Ірпінська центральна міська лікарня ІМР), Ірпінські освітяни.


Разом до Перемоги!


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page