top of page

ДСНС, поліція та муніципальна варта провели профілактичний рейд на заплаві р. Ірпінь

13 червня працівники Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області разом з представниками поліції та муніципальної варти провели плановий рейд на заплаві річки Ірпінь.


Профілактична робота з потенційними паліями, вчасне виявлення осередків загорань — завдання таких моніторингових груп, аби зменшити кількість і масштаби пожеж в екосистемах. На територіях, де мали місце часті пожежі та в місцях залягань торф'яних родовищ здійснюється аеромоніторинг за допомогою дрону, виявляються можливі місця горіння, спалювання сухої рослинності і потенційні порушники–палії.

Учасники сьогоднішнього відпрацювання нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах, заборону спалювання залишків сухої рослинності та про адміністративну і кримінальну відповідальність за вказані порушення. Також фахівці проводили роз'яснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил безпеки поблизу водойм, розповідали алгоритми дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Для закріплення доведеної інформації громадянам роздавали інформаційно-роз’яснювальні листівки на відповідну тематику.


Завдяки регулярній роботі членів моніторингової групи та проведених заходів щодо інформування населення, ситуація з пожежами та іншими надзвичайними ситуаціями в природних екосистемах Ірпінської громади знаходиться на контролі.


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпеня: (04597) 60-400 / (068) 379-92-27 / (073) 07-00-557 (+Telegram/WhatsApp/Viber/Signal)


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page