top of page

ДСНС та муніципальна варта здійснюють моніторинг можливих загорянь в природних екосистемах

Спекотні +32˚С повернулися. Разом зі стовпчиком термометра зростає і небезпека пожеж. Зараз на Київщині триває найвищий рівень пожежної небезпеки.

Метою даних рейдових виїздів є контроль стану пожежної небезпеки в екосистемах Ірпінської міської територіальної громади, виявлення потенційних порушників-паліїв та профілактична робота з громадянами

Аеромоніторинг здійснювався на територіях, де виникнення загорань є найбільш ймовірним, в місцях залягань торф'яних родовищ, а також земельних ділянок для городництва. Використання квадрокоптерів допомагає швидко оглянути значну площу та ефективно виявляти можливі пожежі, визначати їх площу, координувати гасіння тощо. За підсумками вчорашнього обстеження, на щастя, осередків загорання виявлено не було.


Жителям Ірпінської громади нагадали правила пожежної безпеки в екосистемах, про заборону спалювання залишків сухої рослинності та про адміністративну і кримінальну відповідальність за вказані порушення.


Також фахівці проводили роз'яснювальну роботу з населенням щодо алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів. Усім співрозмовникам роздали тематичні пам’ятки, щоб ніхто не забув життєво важливих порад.


Цілодобова «гаряча лінія» муніципальної варти Ірпеня: (04597) 60-400 / (068) 379-92-27 / (073) 07-00-557 (+Telegram/WhatsApp/Viber/Signal).


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page