top of page

ДСНС та муніципальна варта провели плановий профілактичний рейд

Через суху спекотну погоду в найближчі дні у Київській області синоптики прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку. Тож 19 липня спеціальна моніторингова група з числа фахівців ДСНС та співробітників муніципальної варти Ірпінської міської ради провела моніторинг ситуації на заплаві річки Ірпінь за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Аеромоніторинг здійснювався на територіях, де мали місце часті пожежі, в місцях залягань торф'яних родовищ, а також земельних ділянок для городництва. Використання сучасної техніки для спостереження з повітря дає можливість оглядати значні території та ефективно виявляти пожежі, визначати їх площу, координувати гасіння тощо.


Жителям Ірпінської громади нагадали правила пожежної безпеки в екосистемах, про заборону спалювання залишків сухої рослинності та про адміністративну і кримінальну відповідальність за вказані порушення.


Також на набережній річки Ірпінь фахівці проводили роз'яснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил безпеки поблизу водойм, окрему увагу приділяючи громадянам, які відпочивали біля води з дітьми. Розповідали населенню і про алгоритми дій при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів та роздавали тематичні листівки.


Спільні профілактичні і моніторингові заходи дозволяють мінімізувати вірогідність пожеж у природних екосистемах, або вчасно відреагувати у разі їх виникнення.


Цілодобова «гаряча лінія» муніципальної варти Ірпеня: (04597) 60-400 / (068) 379-92-27 / (073) 07-00-557 (+Telegram/WhatsApp/Viber/Signal).


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page