top of page

ДСНС та муніципальна варта продовжують здійснювати повітряний моніторинг екосистем Ірпеня

Пожежонебезпечний період – у самому розпалі. У зв’язку із жаркою та посушливою погодою є певний ризик виникнення пожеж у природніх екосистемах.

23 серпня здійснено рейдовий виїзд на заплаву річки Ірпінь спеціальної моніторингової групи з числа фахівців ДСНС та співробітників муніципальної варти Ірпінської міської ради.

Моніторинг стану пожежної безпеки проводився із залученням квадрокоптерів. Використання безпілотників допомагає швидко та ефективно оглядати значну територію, виявляти потенційних паліїв, осередки пожежі, визначати їх площу, координувати гасіння тощо. За результатами проведеної сьогодні роботи, порушників не виявлено.


Поряд з цим, представники моніторингової групи поспілкувались з громадянами та застерегли від провокування пожеж в екосистемах та розповсюдили відповідні брошури та листівки.


Закликаємо Вас бути відповідальними громадянами своєї країни! Будьте обережні, дбайте про пожежну безпеку, бережіть своє життя та навколишнє середовище.


Цілодобова «гаряча лінія» муніципальної варти Ірпеня: (04597) 60-400 / (068) 379-92-27 / (073) 07-00-557 (+Telegram/WhatsApp/Viber/Signal).


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page