top of page

Електронна платформа «МРІЯ» – протидія кремлівській пропаганді та фейковим проросійським ресурсам

Протидія російському ворогу в інформаційному просторі – ключове завдання кіберполіції в умовах війни. Ворог атакує українців не лише за допомогою зброї. Ще один фронт – кіберпростір.


Департаментом кіберполіції спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, створених для протидії російським окупантам у медіа-просторі. На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті. Кожен бажаючий може своїми силами зробити важливий внесок для перемоги нашої держави у війні з ворожою пропагандою, шляхом виконання онлайн-завдань, які систематично надходять у телеграм-бот «StopRussia I MRIYA».

Основні проєкти, що входять в екосистему «MRIYA»:


Все про платформу та посилання на конкретні проєкти.


📌 Канал «StopRussia | MRIYA» Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал – це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні.


Бои, що приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. Зібрано найбільшу кількість антиукраїнських ресурсів та профілів – більше 50 тис.


В даний чат-бот надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, котрі в подальшому опрацьовуються модераторами боту та документуються як і органом Національної поліції України, так і передаються іншим правоохоронним органам на відпрацювання.

Безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою, розробниками якого являються Banwar та Qlixer Social. Працює в хмарі, не використовує ваш браузер, і не вимагає від вас включеного та активного браузера комп'ютера чи смартфону.


Найбільша сила цієї проєктів – це саме підписники, тому закликаємо мешканців Ірпінської громади долучатись до боротьби на інформаційному фронті та не дозволяти загарбникам впливати на настрій українців своїми інформаційно-психологічними операціями. На захисті медіапростору України разом!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page