top of page

Заклади освіти – території безпеки. Муніципальна варта припинила розпивання на території ліцею №3

Минувшої суботи внутрішніми камерами відеоспостереження ірпінського ліцею №3, до яких є доступ і з чергової частини Муніципальної варти Ірпеня, було зафіксовано розпиття невідомими особами алкогольних напоїв на території цього навчального закладу.

Працівники Муніципальної варти зреагували на дане правопорушення — двом молодикам, які пиячили, було зроблено усне зауваження, висунута вимога припинити правопорушення і покинути територію ліцею. Від самого початку правопорушники сперечалися і поводили себе зухвало, тим не менш, нібито погодились припинити правопорушення і піти.


Втім, вже на виході чоловіки стали поводити себе більш агресивно, намаючись чіплятись до працівників Муніципальної варти. В якийсь момент один із правопорушників, вийшовши за територію ліцею — розвернувся і жбурнув пляшкою пива в працівника Муніципальної варти, після чого спробував втекти. Реакція була миттєва — чоловік був затриманий і в результаті отримав 3 постанови про адміністративне правопорушення від викликаного патруля Національної поліції (ст. 178 за розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях; ст. 175-1 за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях; ст. 185 за злісну непокору законному розпорядженню або вимозі члена громадського формування з охорони громадського порядку).


Шановні громадяни, не будьте байдужими! Якщо ви стали свідками подібних ганебних дій на територіях навчальних закладів Ірпінської міської територіальної громади — робіть фото- і відеофіксацію, повідомляйте до чергової частини Муніципальної варти Ірпінської міської ради за номерами: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) або 📞(04597) 60-400 (цілодобово). Контролюючі і правоохоронні органи не можуть бути в усіх місцях одночасно, але вони можуть оперативно реагувати.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page