top of page

Закликаємо не залишати в автомобілі дітей і тварин під час спеки!

Не залишайте в автомобілі дітей і тварин під час спеки — не наражайте їх на смертельну небезпеку навіть, якщо ви відлучаєтеся ненадовго.

Інколи дорослим необхідно терміново закінчити важливі справи, з кимось зустрітися чи просто забігти в магазин. У такий момент вони переконані, що відлучаються ненадовго і немає ніякої загрози в тому, щоб залишити дитину чи домашнього улюбленця зачиненого в авто. Звісно, це буде простіше, аніж брати малечу чи тваринку з собою. Але так чинити дуже небезпечно!

Пам’ятайте, якщо ви перебуваєте в супермаркеті, або зайшли кудись на одну хвилину у справах, то не помічаєте, як швидко минає час. Окрім цього, ви не можете передбачити всі можливі ситуації, існує безліч різних факторів, які можуть суттєво збільшити запланований час вашого перебування деінде.


Також варто пам’ятати про фактор руху сонця. Якщо ви залишили автомобіль в тіні, коли йшли, то повернувшись, можете знайти його вже повністю на сонці, що призведе до різкого нагрівання салону. В спекотних умовах в зачиненому автомобілі температура збільшується дуже швидко. За одну годину автомобіль може нагрітися на сонці до 70 градусів за Цельсієм, а в тіні майже до 40 градусів, що може призвести до трагічних наслідків. Хоча навіть кілька хвилин, проведених у зачиненому автомобілі під палючим сонцем, можуть неабияк нашкодити. Тому будьте пильними!


Як швидко машина розжарюється?


За 10 хвилин:

Температура на вулиці – 20 градусів, у салоні – 33; на вулиці – 24 градусів, у салоні – 37; на вулиці – 28 градусів, у салоні – 41; на вулиці – 32 градусів, у салоні – 45; на вулиці – 36 градусів, у салоні – 49.


За 30 хвилин:

на вулиці – 20 градусів, у салоні – 40; на вулиці – 24 градусів, у салоні – 44; на вулиці – 28 градусів, у салоні – 48; на вулиці – 32 градусів, у салоні – 52; на вулиці – 36 градусів, у салоні – 56.


Тому в жодному разі не наражайте на смертельну небезпеку і не залишайте в салонах автомобілів дітей, домашніх улюбленців та ряд легкозаймистих предметів: запальнички, дезодоранти та навіть гаджети!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page