top of page

Закрили на балконі — коротка історія балконного «ув'язнення»

Вчора до ситуаційного центру Муніципальної варти поступила інформація про форс-мажорну ситуацію — історію балконного «ув'язнення» молодої мами, яка просила допомоги у перехожих, бо дитина ненароком закрила її на балконі власної квартири. Трапилось це в одній із квартир на третьому поверсі багатоквартирного будинку біля площі Шевченка.

Інспектори Муніципальної варти одразу відкликнулись на прохання про допомогу та направились до будинку з драбиною та ломом. Виявилось, що замкнута на балконі дівчина не мала при собі телефону, не знала як відчинити двері, та й не було чим. Сильно переживаючи за дитину, яка залишилась в квартирі без нагляду сама, вона попросила якимось чином відкрити балконні двері, бо вхідні двері відкрити ззовні було неможливо — зсередини у замковій щілині перебував ключ.


Спершу наші співробітники драбиною піднялись на дах ряду комерційної прибудови будинку, потім — безпосередньо до балкону квартири. Врятувати із пастки замкнуту на балконі дівчину вдалось за допомогою лому. Все закінчилося благополучно — двері вдалось відкрити навіть без будь-яких пошкоджень, а мати змогла потрапити до доньки, з якою, на щастя, нічого поганого не сталося.


Закликаємо батьків бути уважними і стежити за малечею будь-де, навіть удома!


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557; (068) 379-92-27; (04597) 60-400. За вказаними мобільними номерами ви можете звернутися через месенджери Telegram, WhatsApp, Viber та Signal. Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


Муніципальна варта завжди готова прийти на допомогу!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page