top of page

Засновниця проєкту "Світ очима художників" запрошує долучитися до розпису залишків війни

Матеріал Валерії Великої, засновниці і куратору арт-проєкту "Світ очима художників" для українських художників:


До уваги митців!
Десь у лісі є територія під назвою «Байрактар». Там стояло угрупування "визволителей", які ховалися та обстрілювали наші українські міста – Ірпінь, Бучу, Гостомель. Але наші хлопці їх вирахували і до них прилетів Байрактар. Зараз там випалена земля, дуже багато небезпечних залишків ракет, снарядів тощо, вони стирчать навіть у деревах. Ці ліси, як і багато іншої землі в Україні – небезпечні. Їх треба розмінувати, а для цього потрібні кошти на спорядження для саперів.
Тож ГО Фонд гуманітарного розмінування-Ірпінь Humanitarian demining fund-Irpin, КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради, Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради на чолі з Євгенія Антонюк та ГО Світ очима художників запускають новий проєкт під назвою "Українські сапери художники ризику" зі слоганом: Творимо нове життя на полотні знищення!
Просимо долучитися українських митців до розпису залишків гільз від снарядів та ракет, шоломів, контейнерів від ракет, які потім будуть частково продані на аукціоні, частково підуть на подарунки для партнерів, які допомагають нашим саперам придбати або передають обладнання та екіпіровку для розмінування.
Гільзи підготовлені, очищені та прогрунтовані, акрілові фарби (основні кольори), пензлі та лак надаються. Але будемо вдячні, якщо візьмете трохи і своїх фарб та пензлів.
На кожному розписаному об'єкті буде стояти кюар код, де буде інформація про митця та саму гільзу (звідки вона, що і якого лиха наробила).
Миткиня з Фастова Светлана Ревина-Грамм відкрила проєкт та розписала туби та контейнери для снарядів різними символами України (дивіться фото та відео у пості).
Розписувати гільзи будемо 2, 7, 8 та 9 грудня у Києві, можливо 4 та 5 грудня в Ірпіні, локацію напишу у приват кожному митцю, хто відгукнеться.
Перед новим роком з 16 по 29 грудня у Києві буде спільна виставка – саме цих розписаних гільз та картин, написаних на наших пленерах або присвячених Україні!

Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page