top of page

Заява Муніципальної варти, щодо спроби силового проникнення до адміністративної будівлі ІМР

Адміністративна будівля Ірпінської міської ради за адресою вул. Шевченка 2А є установою органу місцевого самоврядування. Правила перебування (поведінки), пропускний і внутрішньоб'єктовий режим в якій визначено рішенням виконавчого комітету ІМР №263 від 28.11.2017р. та змінами від 18.06.2019 р. за №91/2. Згідно цих Правил, КП "Муніципальна варта" ІМР є уповноваженим органом, який здійснює цілодобовий контроль за дотриманням вищезгаданих Правил поведінки і перебування в адміністративній будівлі Ірпінської міської ради.


Режим роботи будівлі Ірпінської міської ради:

Понеділок 08:00 – 17:00

Вівторок 08:00 – 17:00

Середа 08:00 – 17:00

Четвер 08:00 – 17:00

П’ятниця 08:00 – 15:45

Субота, Неділя – вихідні.


В вихідні, святкові і неробочі часи допуск до приміщень будівлі працівників і відвідувачів здійснюється за розпорядженням міського голови або його заступників. У зв'язку з пандемією коронавірусу для зниження ризику інфікування та попередження розповсюдження гострої респіраторної інфекції, внесені корективи в режим роботи – з 20.11.2020 року особистий прийом громадян (за терміновою необхідністю) здійснюється частково за попереднім записом, а також щоденно в робочі дні 1-й поверх ЦНАПу зачиняється з 12:00 до 13:00 для проведення дезінфекції.


30 листопада в неробочий час о 17:57, групою невідомих осіб під керівництвом Гуріна Віктора Вікторовича, здійснено спробу силового проникнення в будівлю Ірпінської міської ради. Віктор Гурін, представившись заступником голови Ірпінської міської територіальної виборчої комісії, заявив, що він особисто має право проводити в цій будівлі коли завгодно які завгодно засідання, в будь-яку годину дня і ночі нічого не з ким не погоджуючи і нікого завчасно не попереджуючи, тому що Ірпінська ТВК зареєстрована за адресою вул. Шевченка 2А. Не міський голова, не відповідні служби виконавчого комітету ІМР, не були попереджені про проведення такого засідання Ірпінською ТВК 30.11. 2020 р., в календарному плані заходів таке засідання відсутнє.


Після закінчення виборчого процесу, приміщення де зберігались бюлетені, та приміщення де розміщувалась Ірпінська ТВК – були передані іншим службам виконавчого комітету, тобто на сьогоднішній день немає окремого виділеного приміщення ТВК для її роботи на постійній основі. Інформації та відповідних розпоряджень, яким чином буде організоване засідання цієї комісії – не надавалось. Тим не менш, Віктор Гурін із групою осіб вирішив із застосуванням сили, використовуючи образливий лексикон до працівників Муніципальної варти, проникнути в будівлю міської ради в неробочий час доби. Але, при спробі ним та декількома невстановленими особами застосувати фізичну силу до працівників Муніципальної варти, Віктор Гурін і група невстановлених осіб були попереджені що в разі спроб незаконного проникнення до адміністративної будівлі Ірпінської міської ради такі особи будуть затримані і в подальшому передані працівникам Національної поліції. У разі застосування сили до працівників Муніципальної варти і загрози цілісності комунального майна до правопорушників будуть застосовані спеціальні засоби. По факту спроби фізичного проникнення до адміністративної будівлі ІМР був зроблений відповідний виклик на лінію 102, з повідомленням що групою осіб в неробочий час доби здійснюється спроба силового проникнення в будівлю Ірпінської міської ради.

Гурін
Віктор Гурін

В зв’язку зі спробами силового проникнення до адміністративної будівлі Ірпінської міської ради нагадуємо, що це режимний об’єкт, в якому знаходиться велика кількість матеріальних цінностей, оргтехніки, серверного обладнання служб забезпечення життєдіяльності міста, міської системи управління відеоспостереження, розташовані приміщення зі статусом обмеженого доступу. Приміщення ради оснащені охоронною сигналізацією, виведеною на відомчий пульт Муніципальної варти. Муніципальна варта Ірпінської міської ради заявляє, що будь-яка спроба силового незаконного проникнення до адміністративної будівлі Ірпінської міської ради буде присікатися. У разі загрози викрадення, пошкодження і псування комунального майна або життю і здоров’ю працівників Муніципальної варти, до порушників будуть застосовуватися спецзасоби та заходи фізичного впливу з подальшим затриманням таких осіб і передачею їх до органів Національної поліції.

 

Микола Ковальчук

начальник КП "Муніципальна варта" ІМР керівник штабу громадського формування з охорони громадського порядку

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page