top of page

За самовільне приєднання до централізованої системи водопостачання передбачена відповідальність

Інформуємо мешканців громади, що згідно з діючими Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, забороняється будь-яке самовільне приєднання об’єктів водоспоживання до діючих систем централізованого водопостачання та водовідведення (враховуючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів).

13 серпня в мікрорайоні Стоянка було виявлено, що деякі мешканці намагаються самовільно підключитися до централізованої комунальної мережі. На місце події терміново виїхав міський голова разом з представниками відповідних служб. Інспекторами Муніципальної варти були складені адмінматеріали, і за свої діяння правопорушнику доведеться сплатити штраф.

З метою запобігання настанню негативних наслідків за порушення вимог Правил щодо незаконного приєднання до мереж водопостачання чи водовідведення, перш за все, необхідно звернутися із заявою про отримання технічних умов. Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» розробляє технічні умови на підключення об’єктів до системи водопостачання та водовідведення м. Ірпінь, м. Буча, смт. Ворзель та смт. Гостомель. Приєднання до мереж відбувається у кілька етапів, детальніше на сайті КП «Ірпіньводоканал».


У разі виявлення самовільного підключення до централізованої комунальної мережі водопостачання та водовідведення на території Ірпінської міської територіальної громади в будь-який час доби повідомляйте про це Муніципальну варту за номерами (073) 07-00-557 або (045 97) 60-400, та Ірпіньводоканал (04597) 62-8-28!


Kommentit


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page