top of page

Знайомимо з "культурним прошарком" суспільства (ВІДЕО)

З приходом тепла вийшли зі сплячки представники "культурного прошарку" нашого суспільства. Розпочинаємо знайомити мешканців Ірпеня з контингентом, із яким щоденно доводиться стикатись інспекторам Муніципальної варти Ірпінської міської ради під час виконання службових обов'язків:

Увага, на відео присутня ненормативна лексика!


Вкотре наголошуємо, що правоохоронні органи не можуть бути всюди одночасно, і про все знати. Камери відеоспостереження і фізичні пости також неможливо розмістити скрізь, жоден бюджет не витримає фінансового навантаження для реалізації таких заходів. Свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з правоохоронними органами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування на них — запорука безпеки в громаді!


Якщо Ви стали свідком адмінправопорушень, порушень громадського порядку на території рекреаційних зон міста та в громадських місцях Ірпеня — звертайтесь в будь-який час доби до чергової частини Муніципальної варти: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp) або (045 97) 60-400.

Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page