top of page

Знання за плечима не носити: продовжуємо проводити підготовку населення до національного спротиву

Інструктори Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальної варти продовжують проводити курс навчання цивільного населення з підготовки до національного спротиву.

Наша ціль залишається незмінною – підготовка мешканців громади до протидії воєнним загрозам, а також надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.


Крайнє шестигодинне заняття проводилось за такими напрямами:

  • Підготовка з військового зв'язку: основи організації зв’язку в Збройних силах України, характеристика родів військового зв’язку і способи організації зв’язку.

  • Мінна безпека: види вибухових пристроїв та їхні характеристики, небезпечні місця та ситуації, які несуть загрозу життю та здоров’ю, алгоритм дій у випадку знахідки вибухового пристрою.

  • Стрілецька підготовка: формування у курсантів теоретичних знань з матеріальної частини й тактико-технічних характеристик стрілецької зброї, заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, прийоми та правила стрільби (швидко діставати зброю та приводити її у бойову готовність, приймати положення для стрільби, виконувати прицілювання та обробку спуску).

Частину занять доводилось проводити в укритті, куди всі перемістились після сигналу повітряної тривоги.


Сьогодні також хочемо подякувати учасниці курсу Ірині, яка передала на потреби Добровольчого формування та Муніципальної варти пульсоксиметри (пристрої для вимірювання ступеня насичення (сатурації) киснем гемоглобіну артеріальної крові, а також частоти пульсу).


Нагадаємо, що в рамках реалізації «Програми заходів національного спротиву» та з метою сприяння обороні України, у нашій громаді здійснюється безоплатне навчання цивільного населення по Програмі, затвердженій командуючим військ ТрО Збройних Сил України. Громадяни, які пройдуть повний курс навчання, по закінченню отримають відповідний сертифікат.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page