top of page

Знати, щоб жити: сапери відділення розмінування ДФІМТГ №1 пройшли спеціальний курс навчань

Нині в Ірпені та в інших населених пунктів України, де ще нещодавно точилися запеклі бої, українські сапери знаходять тисячі вибухонебезпечних предметів. Ризикуючи собою, вони виявляють і знешкоджують спеціально встановлені кремлівськими загарбниками міни й розтяжки або боєприпаси, які не вибухнули.

У відповідності до вимог Закону України «Про протимінну діяльність в Україні», національного / Міжнародних стандартів протимінної діяльності (IMAS) сапери відділення розмінування Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 успішно закінчили курс підготовки інструкторів «Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами» (EORE – Explosive Ordnance Risk Education) та отримали відповідні сертифікати.

Умови, в яких опинилася вся наша країна, потребують від громади свідомості й обізнаності, організованості й самодисципліни. Зважаючи на більш ніж серйозну й загрозливу ситуацію, пов’язану з ризиками від вибухонебезпечних предметів на території громади, відділення розмінування ДФІМТГ №1 продовжує інформування щодо мінної небезпеки і проводить просвітницьку роботу серед цивільного населення про порядок дій при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів.


Наші захисники крок за кроком ретельно очищають українську землю від російського бруду. Якщо ви випадково виявили вибухонебезпечний предмет, або потребуєте обстеження на наявність таких предметів — телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» першого добровольчого формування Ірпінської МТГ: (068) 379-92-27 (також доступні месенджери Viber, Telegram та WhatsApp). Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page