top of page

Зупиніть «бєспрєдєл» муніципальної варти в Ірпені! (відео)

Мене звати В'ячеслав, я приватний підприємець, живу і роблю ремонт своєї квартири в елітному комплексі «Річ Таун» в Ірпені.

"Дев’ятого липня ввечері я назбирав до десятка мішків з будівельним сміттям і вирішив його утилізувати там де всі це роблять, на пустирі через дорогу від «Річ Тауна» в районі р. Бучанка. Викидаючи будівельне сміття, я був здивований, чому до мене під’їхало авто з проблисковими маячками і написом «Муніципальна Варта». Я ще покрутив пальцем біля скрині. Особа, яка вийшла з машини, почала мені розповідати що мною порушується Закон України «Про благоустрій населених пунктів» і правила «Благоустрою міста Ірпеня». Нібито, за ці дії передбачена відповідальність за ст. 152 КУпАП і на мене буде складено протокол про адміністративне правопорушення. Цей співробітник муніципальної варти був такий наполегливий, але у мене не було бажання далі діяти в правовому полі, тому вирішив проігнорувати його законні вимоги і чим швидше накивати п’ятами. Але не все сталося, як гадалося. Мені не вдалося покинути місце, де всі викидають будівельне сміття і роблять підсипку пойми. Мене настільки обурив цей «бєспрєдєл» якоїсь Ірпінської муніципальної варти, що прийшлося визивати поліцію. І яке було здивування, що поліція в моїх діях теж вбачала правопорушення. Тепер буду вимушений йти на адмінкомісію. Ось чим вони всі займаються за мої і ваші податки, замість того щоб злочинців і наркоманів ловити. Теж мені, знайшли «бандита»...відправити всіх цих славних «борців з прєступностью» в АТО!"
Викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Якщо Ви стали свідком подібних порушень – в будь-який час доби звертайтесь до чергової частини Муніципальної варти ІМР: (073) 07-00-557 / (045 97) 60-400 (цілодобово). Фіксуйте «на гарячому» порушників і правопорушення – завдяки проведеній фото/відеофіксації порушників гарантовано можна буде притягнути до відповідальності, та зробити їх особи публічними. Відзняті матеріали надіслайте нам за допомогою месенджерів Telegram, Viber або WhatsApp по вищезгаданому мобільному номеру.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page