top of page

З Днем Збройних Сил України!

Захисники і захисниці, вітаємо вас з Днем Збройних Сил України — Днем могутності та сили нашої української армії! Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Це свято стало важливим для кожного українця, адже багато чоловіків та жінок покинули свої домівки, аби стати на захист безпеки нашої країни та захищати своїх громадян. Захищаючи свободу і незалежність нашої Батьківщини, в страшних боях, військові щодня тримають стрій, ціною власних життів захищають наші домівки.


Збройні Сили України — це опора нашої державності. Українські військові демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців. Вся країна дякує вам за відвагу та сміливість.


Бажаємо всім військовослужбовціям витримки, міцного здоров’я, сильного духу та незламної віри! З днем Збройних Сил України всіх причетних. Щира дяка та уклін кожному з вас!


На превеликий жаль, війна не буває без жертв, і серед наших земляків є ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів Ірпінської громади.


Слава Україні!

Героям слава!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page