top of page

З метою переймання досвіду до Ірпінської Муніципальної варти завітали гості

Сьогодні в гості до Муніципальної варти Ірпеня для переймання досвіду роботи завітали представники комунального підприємства «Громадський захист» Білогородської сільської ради. Безпековий проєкт сусідньої Білогородської громади молодий – підприємство почало працювати з початку цього місяця, цілодобово забезпечуючи громадський порядок на території всіх сіл.

Безпека громад — пошук спільних рішень
Безпека громад — пошук спільних рішень

Заступник директора "Громадського захисту" Максим Кутирін: «Сьогодні завітали до колег із Ірпеня, які вже мають чималий досвід у забезпеченні громадського порядку в місті та населених пунктах, що входять до складу міської ради. Домовилися про координацію дій та обмін досвідом. Плануємо підписати меморандум про співпрацю та разом дбати про безпеку мешканців наших громад. КП "Громадський захист" й надалі розвиватиме партнерство з сусідніми громадами».


Наші громади межують, і така взаємодія буде дуже важлива, адже це – обмін досвідом, вивчення кращих практик та підвищення рівня громадської безпеки як у наших громадах, так і в Бучанському районі в цілому.

Співпраця з сусідніми громадами – одна з основ створення спільного безпекового простору!
Співпраця з сусідніми громадами – одна з основ створення спільного безпекового простору!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page