top of page

З початку травня в Ірпінській громаді послаблюються карантинні обмеження

З 00:00 1 травня Київщина, в тому числі і Ірпінь, виходить з «червоної зони» зони, та переходить в «помаранчеву». Рішенням місцевої комісії з ТЕБ та НС послаблено карантинні обмеження: з 1 травня починають роботу школи, дитсадки, заклади громадського харчування, спортзали, кінотеатри та інші об'єкти господарювання. Загальний карантин при цьому продовжений до 30 червня.

 Ірпінська міська територіальна громада переходить у "помаранчеву" зону за поширенням коронавірусної інфекції
Ірпінська міська територіальна громада переходить у "помаранчеву" зону за поширенням коронавірусної інфекції

Як зазначається в протоколі №14 позачергового засідання комісії, заклади громадського харчування можуть приймати відвідувачів із 7:00 до 24:00, однак їм не дозволяється проводити святкові заходи, бенкети, майстер-класи, публічні події тощо. У кінотеатрах та інших закладах культури, а також у спортивних спорудах під час проведення змагань можна заповнювати не більше 50% глядацьких місць. Діяльність спортзалів і фітнес-центрів допускається за умови дотримання формули «одна особа на 10 квадратних метрів загальної площі». Обмеження кількості присутніх під час масових заходів – одна особа на чотири квадратні метри на відкритому повітрі або заповнення половини місць у залі.


Забороняються перевезення пасажирів в автобусах у кількості більшій ніж 50% місць, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу. Не дозвляється проведення дискотек і робота розважальних закладів.


На період Великодніх свят комісія рекомендувала всім релігійним конфесіям організувати відеотрансляції богослужінь та освячувати пасхальні кошики на відкритому повітрі з дотримання дистанції 1,5 метра та інших протиепідемічних обмежень.


Від нас з вами залежить, чи довго нам ще доведеться жити в карантинних умовах. Закликаємо всіх жителів Ірпінської міської територіальної громади берегтись і провести Великодні свята з дотриманням протиепідемічних норм.

Бережіть себе та рідних!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page