top of page

Кандидати на посаду інспекторів з паркування пройшли навчання у Вінниці

На березневій сесії Ірпінської міської ради було прийнято рішення про створення Відділу контролю паркування Управління безпеки Ірпінської міської ради. Наразі проходить етап тендерних закупівель необхідного обладнання, ремонтних робіт у відповідному приміщенні, та підготовка кандидатів на посади в даному відділі. Частина кандидатів – працівники Муніципальної варти Ірпеня, які зараз проходять навчання та готуються до конкурсу на посади.

Упродовж місяця кандидати брали участь в теоретичних заняттях, детально вивчаючи необхідні розділи правил дорожнього руху, а 11-го травня були успішно здані іспити на базі Вінницького обласного автоучбового комбінату. Слухачі курсів отримали свідоцтва від ВОАУК про проходження навчально-практичного курсу «Організація роботи інспекторів з паркування». Дякуємо за цікаве і продуктивне навчання, та теплий прийом!

Згодом на базі відділу пракування департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради кандидати пройшли практичний тренінг. Протягом двох днів наші кандидати виходили на вулиці Вінниці разом з вінницькими інспекторами з паркування, вивчали процедуру фіксації правопорушення, складання повідомлення про правопорушення, оформлення оператором постанови і накладання штрафу.


Як це відбувається на практиці? Візьмемо для прикладу траспортний засіб, що припаркувався одразу біля пішохідного переходу. Головний спеціаліст - інспектор з паркування, фіксує за допомогою лазерного дальноміру відстань автівки від граничної межі пішохідного переходу. Якщо відстань становить менше 10 метрів — інспектор починає фіксувати факт порушення ПДР. На планшет зі спеціальним програмним забезпеченням фотографує з різних ракурсів припарковане авто та його номер. Сюди ж підв’язується геолокація. В інспекторів є спеціальні термопринтери, що друкують повідомлення про скоєне адміністративне правопорушення, які залишають на лобовому склі автівки. На «чеках» є QR-код для переходу на сайт міськради, а також інформація про здійснене правопорушення та реквізити для сплати штрафу. Вся інформація про правопорушення автоматично потрапляє в єдину базу МВС. Після чого формується справа про скоене порушення, виноситься постанова про накладання і розмір штрафу. Порушнику відправляється відповідний «лист щастя» (як кажуть у просторіччі).


Виражаємо велику вдячність Вінницькому міському голові Сергію Моргунову, начальнику відділу паркування Вінницької міської ради ГенадіюБогуславському, за організацію заходів із стажування кандидатів в інспектори з паркування управління безпеки Ірпінської міської ради! Дякуємо інспекторам і всьому колективу відділу паркування за проведену навчальну програму, це було неймовірно цікаво і змістовно, побачений практичний досвід обов'язково допоможе в організації подібної служби в нашому місті!


Kommentare


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page