top of page

Керівник і старший інспектор Ірпінської муніципальної варти отримали відзнаки від Київської облради

Сім років тому в Україні з’явилася нова, але така важлива для кожного поважаючого свою країну громадянина традиція: святкування 14 жовтня Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. З нагоди прийдешнього свята, вчора відбулись урочисті заходи у Національному музеї-заповіднику “Битва за Київ у 1943 році”, що в Нових Петрівцях.


Під час заходів перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, від імені керівництва обласної ради вручив заохочувальні відзнаки, в тому числі представникам Ірпінської муніципальної варти. Керівник Микола Ковальчук і старший інспектор Богдан Середенко отримали почесні грамоти за сумлінну, самовіддану працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, відповідальне ставлення до службових обов'язків та з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України.

Заходи відбулися з метою вшанування мужності та героїзму нинішніх захисників Вітчизни, Героїв Майдану, Героїв Небесної сотні, Героїв АТО/ООС, захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві; сприяння, гендерно-збалансованому висвітленню ролі військовослужбовців та належному вшануванню жінок та чоловіків — захисників нашої країни; вшанування історичного значення і заслуги Українського козацтва у ствердженні української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page