top of page

В ірпінських закладах освіти встановлені кнопки тривожного виклику Муніципальної варти

Всі школи, ліцеї, дитячі садочки, центр позашкільної освіти, спортивна школа нашого міста, Ірпінський економічний коледж — обладнані кнопками тривожного виклику групи швидкого реагування Муніципальної варти. Вони були встановлені в рамках міської програми “Безпечне місто Ірпінь” задля посилення режиму безпеки в освітніх закладах, адже всі батьки хочуть бути впевненими в тому, що поки їхня дитина знаходиться в навчальному закладі — вона у повній безпеці.

Стаціонарні кнопки тривожного виклику знаходяться у відкритому доступі в приміщеннях закладів, також у персоналу є зручна переносна кнопка-брелок, яка повсякчас під рукою. Скористатися ними можна у разі проникнення в приміщення сторонніх агресивних людей, виникнення ситуації, яка може загрожувати здоров’ю та спокою учнів і вчителів, спробах крадіжки матеріальних цінностей, псування комунального майна та в інших надзвичайних ситуаціях, вказаних на інформаційних табличках під кнопкою. Протягом 5-10хв. на місце виклику прибуде екіпаж групи реагування.

Всього таких пристроїв (стаціонарних + мобільних) встановлено 38 шт., з них в закладах середньої освіти - 18 шт., дошкільної освіти - 16 шт., позашкільної освіти - 4 шт.

Олена Ілляшенко, директорка ЗОШ №1:
«У нас був такий випадок, що коли ми вранці прийшли на роботу, коридорами ходила якась незрозуміла жінка і щось незрозуміле дітям роздавала — чи то листівки, чи то газети. Щойно жінка побачила, що, підійшовши до цієї “тривожної кнопки”, ми хотіли її натиснути, вона покинула територію закладу освіти».

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page