top of page

Колектив Муніципальної варти прийняв участь у заборі крові на День донора

Забезпечення компонентами донорської крові пацієнтів у карантинний період є справжнім викликом для медиків, оскільки гострою є проблема з донорськими кадрами. Ситуація є справді жахливою, з початку карантину кількість донорів крові значно знизилася, але люди, які потребують термінових операцій, ті, хто потрапили в ДТП, породіллі - як потребували, так і потребують крові!


Щоб не допустити критичної нестачі крові та підтримати роботу центрів крові, 24 вересня у приміщенні невідкладної допомоги Ірпінської міської поліклініки на вулиці Садовій, відбувся платний День донора крові, в якому могли взяти участь усі охочі віком від 18 до 55 років. Забір крові проводив «Київській обласний центр служби крові». Співробітники Муніципальної варти Ірпінської міської ради вже традиційно приєднались до акції добровільного забору крові, і, як і завжди, всю отриману оплату передали на благодійність. Медики виразили велику вдячність всім присутнім донорам, хто здав кров та врятував життя!

Донорство крові є важливою частиною системи охорони здоров’я кожної країни. Переливання компонентів крові є невід’ємною складовою хірургічних операцій, кров використовують під час лікування від анемії, деяких видів раку та інших недуг. Кров потрібна людям, які травмувалися внаслідок ДТП, нещасних випадків, стихійних лих тощо. Періодичні кровоспускання, які дорівнюють одній донорській дозі, абсолютно безпечні для здоров'я донора. Після здачі донорської крові кістковий мозок посилює поповнення кров'яного русла новими еретроцитами і підвищує стійкість організму в екстремальних ситуаціях. А при регулярному донорстві відбуваються омолодження організму, покращення діяльності імунної системи, печінки, підшлункової залози, інших органів травлення, і як наслідок - захворювань серцево-судинної системи, подагри, ожиріння та інших. Тому закликаємо всіх ірпінчан не залишатися осторонь, і приймати участь в майбутніх заходах по забору крові!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page