top of page

Колектив Муніципальної варти щиро вітає міського голову Олександра Маркушина з днем народження!

Сьогодні день народження у справжнього Героя — міського голови Ірпеня Олександра Григоровича Маркушина, який в 2022 році п'ять тижнів тримав оборону свого міста від навали рашистів! Він — справжній приклад для всіх. Приклад сили, незламності та відданості своїй громаді і всій країні!

Шановний Олександре Григоровичу, колектив комунального підприємства Муніципальної варти Ірпінської міської ради щиро зичить Вам міцного здоров’я, оптимізму, енергії та натхнення працювати на благо Ірпінської громади в цей нелегкий час!


Ми щодня маємо можливість бачити, як Ви гідно справляєтеся із стратегічним і тактичним завданням — керівництвом. Ви вмієте бачити перспективу і приймати далекоглядні рішення, і завжди вимогливі як до себе, так і до інших. Це, водночас, і мистецтво, і складна, самовіддана праця, яка потребує прийняття важливих та нелегких рішень. Вам щодня доводиться вирішувати безліч проблем різного масштабу, які стосуються відновлення громади та забезпечення благополуччя кожного її жителя. Знаючи Вас, впевнені, що ентузіазму, сил і цілеспрямованості вистачить для втілення в життя всіх планів.


Всіх земних благ Вам, миру, добра, перемоги!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page