top of page

Кров рятує життя. Співробітники Муніципальної варти прийняли участь у акції зі здачі крові

18 листопада в актовій залі Ірпінської поліклініки відбулась акція «Здай кров – врятуй життя!», яку провів «Київський обласний центр служби крові». Не пропускаючи жодну донацію крові що проходить в Ірпені, колектив Муніципальної варти долучився і до сьогоднішньої акції добровільного донорства.

Співробітники Муніципальної варти прийняли участь у акції зі здачі крові

Наші працівники вже неодноразово проходили цю процедуру, тому будь-яких проблем у них не виникало. Користуючись нагодою, хочемо подякувати спеціалістам «Київського обласного центру служби крові» за роботу, та за гарне і тепле відношення до кожного відвідувача.


Здача крові є актом солідарності, що рятує життя, а послуги з постачання безпечної крові та її продуктів є важливішим елементом системи охорони здоров'я. Переливання компонентів крові є невід’ємною складовою хірургічних операцій, кров використовують під час лікування від анемії, деяких видів раку та інших недуг. Кров потрібна людям, які травмувалися внаслідок ДТП, нещасних випадків, стихійних лих тощо.


Донорство врятувало багато життів, але здавати кров – це не лише шляхетно, а й корисно для здоров’я. У донорів суттєво зменшується ризик серцево-судинних захворювань, раку легенів, прямої кишки, шлунка й гортані, гемахроматозу, менше проявів запалень, краще знешкоджуються вільні радикали. Крім того, донори безкоштовно здають аналізи на ВІЛ, гемоглобін, сифіліс, гепатити B та С.


Окрім здачі крові, одночасно проходив благодійний збір коштів на лікування 7-річного онкохворого хлопчика з Ірпеня Максима Назаренка. Акцію підтримувало об’єднання студенток Державного податкового університету «Сестринство KDF», яке організувало на місці здачі крові благодійний збір коштів, до якого долучились й співробітники Муніципальної варти Ірпеня.

Закликаємо всіх жителів громади не залишатися осторонь, і приймати участь в майбутніх заходах по забору крові! Донорство – це корисно, безболісно та життєво необхідно!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page