top of page

Курс спротиву в Ірпінській громаді: курсанти вивчали військове спорядження

Цивільне населення в Ірпені продовжує проходити курс навчання з підготовки до національного спротиву. На крайньому занятті, на яке завітав представник виробника військової амуніції «Українська Броня», курсанти дізналися більше про амуніцію для військових та вчились налаштовувати її під себе.

Тактичні засоби індивідуального захисту — це обладнання та спорядження, яке може використовуватися для захисту тіла та органів чуття, в потенційно небезпечних або загрозливих ситуаціях. Це можуть бути такі предмети, як бронежилети, балістичні шоломи, тактичні рукавички, засоби захисту очей і слуху, тощо.


Якісне військове спорядження не тільки забезпечує певний рівень комфорту військовослужбовців, але й може вберегти життя та здоров’я. Окрім цього, певні його види можуть забезпечити тактичну перевагу над ворогом та успішне виконання бойового завдання. До вибору військового спорядження треба підходити з урахуванням його тактико-технічних характеристик та доцільності використання в тій чи іншій ситуації.


Загалом на занятті учасники курсу отримали відповіді на різні питання: Яким буває захисне екіпірування? На що слід звертати увагу під час підбору екіпірування? Яка його мета (що конкретно захищає)? Що краще носити для конкретної спеціальності/задачі? Вивчили властивості бронеплит, та їхню будову. Всі учасники мали можливість приміряти на себе захисне спорядження та відпрацювати порядок одягання та підлаштування під себе.


Довідка: «Українська Броня» — український ліцензований виробник амуніції та бронезахисту, народжений у 2014 році російсько-українською війною. Упродовж 10 років «Українська Броня» розробляє та виготовляє бронежилети, балістичні шоломи, легкі композитні бронеплити, тактичну амуніцію для військовослужбовців, служб правопорядку України, а також журналістів, волонтерів та медиків.


Komentarze


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page