top of page

Курс спротиву: продовжуємо навчання для цивільного населення

Інструктори Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальної варти продовжують проводити курс навчання цивільного населення з підготовки до національного спротиву.

Заняття для небайдужих і патріотично налаштованих мешканців громади проводяться інструкторами за різними напрямами. Темами крайніх занять були:

  • Вогнева підготовка: правила безпеки при застосуванні зброї, стійки для стрільби (з позицій стоячи, з коліна, лежачи), прийоми та правила стрільби (швидко діставати зброю та приводити її у бойову готовність, приймати положення для стрільби, виконувати прицілювання), бойові переміщення, злагодження в групах та комунікація, робота у групах.

  • Загальна будова та види боєприпасів до стрілецької зброї. Маркування боєприпасів.

  • Інженерна підготовка: інженерні загородження, порядок ведення інженерного обладнання позицій.

  • Військова топографія: визначення топографічних символів на карті, орієнтування на місцевості, визначення місцезнаходження за характерними ознаками місцевості, визначення відстаней на місцевості, цілевказання на місцевості без карти.

Нагадаємо, що в рамках реалізації «Програми заходів національного спротиву» та з метою сприяння обороні України, у нашій громаді здійснюється безоплатне навчання цивільного населення по Програмі, затвердженій командуючим військ ТрО Збройних Сил України. Громадяни, які пройдуть повний курс навчання, по закінченню отримають відповідний сертифікат.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page