top of page

Ледве не замерз, або чому вживати алкоголь на морозі для зігрівання – неприпустимо (відео)

В період свят почастішали виклики щодо людей, які прямо на вулицях «відключаються» і навіть непритомніють в результаті сильного алкогольного сп’яніння. Взимку це особливо небезпечно, адже людина напідпитку може заснути навіть в мороз прямо на вулиці. Вчора до чергової частини Муніципальної варти надійшла інформація від небайдужого громадянина про те, що на вул. Слов'янська лежить людина без свідомості.

Прибувша на місце група швидкого реагування Муніципальної варти виявила лежачого чоловіка в безпорадньому стані прямо на промерзлій землі. Привівши його до тями, наскільки це було можливо, інспектори підняли чоловіка та допомогли дістатись до найближчої лавки. І хоча чоловік відмовлявся від надання цому будь-якої допомоги, а майже все, що від нього було чутно – це нецензурна лайка, враховуючи його малосвідомий стан, поранення голови та переохолодження всього організму – було викликано швидку допомогу та поліцію для забезпечення поліцейського піклування. По прибуттю медиків допомогли бригаді занести людину до санітарного транспорту, в якому за супроводу представника поліції її було доставлено до Ірпінської центральної міської лікарні для надання подальшої кваліфікованої допомоги.

Ледь не замерз. П'яного чоловіка госпіталізували до медичного закладу.

Дуже багато смертельних випадків від переохолодження зафіксовано саме в стані алкогольного сп’яніння. Людина, прийнявши велику дозу міцного спиртного втрачає орієнтацію, її хилить на сон і вона може заснути прямісінько на вулиці, і, якщо її вчасно не знайдуть, через кілька годин допомогти вже буде неможливо. Інспекторам Муніципальної варти неодноразово доводилося допомагати людям у стані сильного алкогольного сп’яніння, які спали прямо на вулиці в снігових кучугурах чи деінде. Іноді траплялися випадки настільки серйозні, що через сильне переохолодження людина навіть не могла говорити.


За прогнозами синоптиків, найближчим часом в Ірпені очікуються стабільні низькі температури. Якщо ви стали свідком надзвичайної події, випадків переохолодження чи обмороження, або самі потребуєте допомоги у критичній ситуації, звертайтеся за допомогою до Муніципальної варти Ірпінської міської ради, телефони цілодобової «гарячої лінії»: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp); (04597) 60-400.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page