top of page

Лекція з мінної безпеки для волонтерів українського Червоного Хреста (ВІДЕО)

Як розпізнати вибухонебезпечний предмет та врятувати життя. Відео-звіт, як сапери провели лекцію з мінної безпеки для волонтерів українського Червоного Хреста.

Сапери розповіли про: – види вибухових пристроїв та їхні характеристики; – небезпечні місця та ситуації, які несуть загрозу життю та здоров’ю; – види попереджувальних знаків; – алгоритм дій у випадку знахідки вибухового пристрою.


Під час лекції сапери використали наочні посібники-стенди із об'ємними макетами вибухонебезпечних предметів. Таким чином волонтери краще засвоїли матеріал та підготувались до виїздів у небезпечні зони.


Домовитись про таку лекцію з мінної безпеки від Муніципальної варти можуть всі бажаючі у нашій громаді. Для цього потрібно зателефонувати та залишити заявку на гарячій лінії за одним з цих номерів: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400.


За різними оцінками до 40% снарядів не вибухнули при падінні. Нині частина з них досі залишається у лісах, полях та навіть подвір’ях нашої громади!


Тож принагідно хочемо нагадати алгоритм дій, якщо ви знайшли вибухонебезпечний предмет:

– не панікуйте і в жодному разі не торкайтесь підозрілого предмету! Не намагайтеся пересунути, підняти або знешкодити підозрілий предмет. Не паліть та не розводьте багаття; – відійдіть на безпечну відстань, мінімум — 300 метрів. Далі позначте місцезнаходження підозрілого предмету (дошками, жердинами, гілками, мотузками, шматками матерії тощо); – попередьте про знахідку інших осіб поруч; – поінформуйте про знахідку за офіційними каналами повідомлень: екстрені номери телефонів ДСНС – 101, Поліція – 102. При виявленні ВНП на території Ірпінської громади необхідно повідомити Муніципальну варту – (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page