top of page

Маркушин закликав ірпінців бути вкрай обережними 23–25 серпня й опублікував карту з укриттями

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин закликав мешканців громади бути дуже обережними в найближчі святкові дні та опублікував у соцмережах карту, на якій позначені укриття, що діють в Ірпені, Михайлівці-Рубежівці й Козинцях.

«На найвищому державному рівні повідомляють про те, що найближчі дні можуть бути особливо небезпечними. Ворог може спробувати по-своєму “привітати” нас із Днем Незалежності. Я приєднуюся до усіх закликів і прошу бути вкрай обережними 23–25 серпня, не відвідувати місця масових скупчень людей, адекватно реагувати на всі сигнали тривоги та спускатися у підвали чи укриття. Ми розробили карту, де позначили укриття на території Ірпінської громади. Там вказана точна адреса, приналежність до комунальної чи приватної власності, а також номер телефону відповідальної особи. Червона мітка геолокації – протирадіаційне укриття, синя – звичайне», – написав міський голова.


За його словами, ірпінці можуть «уже сьогодні, гуляючи містом, перевірити, чи відкрите найближче укриття».


«Вони всі повинні бути відчиненими! Таке доручення я вже давно дав балансоутримувачам. Якщо ж раптом укриття закрите, прошу телефонувати у відділ з надзвичайних ситуацій ІМР (097)605-92-24 або на мою гарячу лінію, яка вже завтра зранку відновлює свою повноцінну роботу – 0800335191», – зазначив Маркушин.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page