top of page

Модульні містечка і адмінбудівлі старостинських округів Ірпінської громади відтепер обладнані «тривожною кнопкою» Муніципальної варти

Під наглядом Муніципальної варти Ірпеня знаходяться комунальні заклади освіти, медицини, спорту, об'єкти соціальної інфраструктури та ін. Пультова централізована охорона об’єктів комунальної власності Ірпінської міської територіальної громади включає в себе цілодобове спостереження за станом системи охоронної сигналізації встановленої на об'єкті, та компетентне реагування групи швидкого реагування Муніципальної варти.


Нещодавно до системи тривожного виклику Муніципальної варти було підключено ряд нових об'єктів – адміністративні будівлі Михайлівсько-Рубежівського і Козинцівського старостинських округів, а також модульні містечка «Ластівка» і «Дубки».

Віднині у разі виникнення будь-яких позаштатних ситуацій керівний персонал має змогу скористатися «тривожною кнопкою». Сигнал надходить на спеціалізоване обладнання пульта в ситуаційному центрі Муніципальної варти, який його в свою чергу фіксує, і негайно повідомляє групі швидкого реагування що надійшла тривога. Водночас передається адреса об’єкта, а завдання групи реагування – максимально швидко прибути і відповідно відреагувати. Виїзд групи здійснюється у випадку несанкціонованих проникнень на об'єкти, знаходження в приміщенні агресивних людей, спробах крадіжки матеріальних цінностей, псування комунального майна тощо.


Телефони цілодобової «гарячої лінії» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: 📱 (073) 070-05-57, (068) 379-92-27 (+ Telegram, Viber, WhatsApp, Signal), 📞 (04597) 60-400.


Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page