top of page

Муніципальна варта була задіяна в загальноміських заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності України

Вчора Україна потужно відсвяткувала 30-річчя відновлення Незалежності. Життя в Ірпінській міській територіальній громаді останніми днями також було насиченим і багатим на святкові події та урочистості.

В святкові дні на чергування заступали додаткові екіпажі та патрулі інспекторів муніципальної варти, які забезпечували громадський порядок під час масових заходів, перекривали та обмежували рух транспорту на визначених ділянках, та надавали іншу допомогу організаційного характеру.


Тиждень був дійсно багатий на масові заходи, які проходили як в Ірпені, так і в в селах Ірпінської ОТГ:


В Ірпені на вулиці Чехова відкрили найбільшу в регіоні станцію очищення та знезалізнення води. Ця подія стала справжнім святом для всієї Ірпінської громади, адже станція забезпечуватиме чистою питною водою 75% населення міста:


В Ірпені в мікрорайоні «Машторфу» на День Незалежності врочисто відкрили ще одну рекреаційну зону – сквер Мами:


В селі Михайлівка-Рубежівка на Співочому полі пройшли святкові заходи до Дня Незалежності України:


На ірпінському міському стадіоні «Чемпіон» стартував IX Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд:


В ірпінському парку Незнайка встановлювали національний рекорд «Наймасовіша презентація-дегустація торта»:


Також на території Ірпінської громади пройшли ще з десяток святково-розважальних подій з нагоди Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України.

Приємно відзначити, що масштабні святкування пройшли без фактів грубого порушення громадського порядку. Вдячні громадянам за культуру поведінки та правосвідомість! Ще раз усіх зі святом!


Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово: 📱(073) 07-00-557 (+месенджери Viber, Telegram, WhatsApp) або 📞(045 97) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page