top of page

Муніципальна варта відзначає 7-му річницю свого утворення

22 грудня рівно 7 років тому в Ірпінській громаді заснували Муніципальну варту.

За цей час завдання нашої Мунварти змінились докорінно – ще декілька років тому вони стояли на варті правопорядку та спокою мешканців громади, але минулого року під час активних бойових дій на території нашої громади хлопці встали на захист рідного краю – частина зі зброєю у руках, а решта допомагали проводити евакуацію цивільних, привозили ліки та їжу містянам, які не захотіли залишити свій дім попри постійні обстріли.
Після звільнення Київщини створили власну саперну службу, вузол цифрового радіозв'язку, місцеву систему оповіщення населення, створили добровільний підрозділ цивільного захисту, мобільні вогневі групи по збиттю ворожих БпЛА та навіть навчились розміновувати під водою!
На жаль, не всі хлопці з Мунварти пережили ті бої. Російські окупанти жорстоко розстріляли заступника керівника Муніципальної варти Анатолія Колєснікова. Також згадаємо його сьогодні. Вічна пам’ять і слава захиснику!
Я хочу подякувати всім представникам Муніципальної варти, а особливо її багаторічному керівнику Миколі Ковальчуку за постійний розвиток цього КП, безперервну допомогу містянам та небезпечну, але таку важливу роботу для нашої Ірпінської громади.

Також ми отримали привітання від першого заступника Ірпінського міського голови Андрія Кравчука:


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page