top of page

Муніципальна варта вітає з 30-ю річницею Незалежності України!

Шановні жителі Ірпінської громади та всі українці, прийміть щирі вітання від колективу Муніципальої варти з історичною датою – 30-ю річницею Незалежності України!

Святкуймо разом! Україна у нас єдина!
Святкуймо разом! Україна у нас єдина!

День Незалежності України – це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю та боролися за державність, а також час, коли варто думати про завтрашній день, про майбутні покоління, і нашу відповідальність перед історією.


Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки. Всім на слід чітко усвідомлювати, що наша країна є такою, якою ми самі її творимо. Своїми помислами, вчинками і взаємовідносинами ми творимо сучасну історію України, і ми зобов'язані гідно пройти цей шлях, аби залишити нашим нащадкам країну, де хочеться жити і творити, народжувати дітей і бути щасливим! Миру Вам і злагоди, міцного здоров`я та щастя.


Нехай у наших серцях не міліє джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

🔵 Слава Україні! Героям слава! 🟡

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page