top of page

Муніципальна варта забезпечувала громадський порядок на святкуванні Дня села Михайлівка-Рубежівка

Сонячного суботнього дня у Михайлівці-Рубежівці, яка входять до Ірпінської міської територіальної громади, гучно і весело святкували День села.

Сучасна Михайлівка-Рубежівка – затишне, чисте, дуже красиве село, де живуть щирі та усміхнені люди.
Сучасна Михайлівка-Рубежівка – затишне, чисте, дуже красиве село, де живуть щирі та усміхнені люди.

11 вересня мешканці села зі своїми родинами і гостями вийшли святкувати в парк відпочинку «Співоче поле». На дітей чекала весела розважальна програма з аніматорами, батутами, солодощами і конкурсом. На дорослих – святковий концерт з виступом творчих колективів та зіркових гостей. Визначним жителям Михайлівки-Рубежівки були вручені подяки.


Протягом всього періоду святкування і до самого закінчення заходів з нагоди святкування Дня села, в місці проведення урочистостей чергували та дбали про спокій та безпеку громадян інспектори Муніципальної варти Ірпінської міської ради разом із співробітниками Ірпінського відділу поліції та поліцейським офіцером громади.

Щиро бажаємо селу Михайлівка-Рубежівка процвітання та розвитку, а його жителям міцного здоров’я, добробуту і оптимізму! Нехай у кожному вашому домі буде злагода, панує любов та повага, а мир і спокій ніколи не залишають ваші домівки.


Зі святом!


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞(04597) 60-400.
Приємно відзначити, що масштабні святкування пройшли без фактів грубого порушення громадського порядку. Вдячні громадянам за культуру поведінки та правосвідомість! Ще раз усіх зі святом!


На майданчику оновленого парку неподалік озера на урочистості зібралися жителі і гості.


Продовжились святкування розвагами та виступами місцевих талантів


З гучними музиками й веселими українськими піснями у Михайлівці-Рубежівці відзначили День Незалежності України. Привітати громаду з Днем Незалежності приїхав і Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.


Під час всіх заходів громадський порядок забезпечував спільний наряд у складі поліцейського офіцера громади Ірпінського відділу поліції та інспекторів муніципальної варти Ірпінської міської ради.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page