top of page

Муніципальна варта затримала і передала правоохоронцям «любителя» наркотиків

Минулого тижня до чергової частини Муніципальної варти надійшов черговий виклик – була отримана інформація про особу, яка лежала в безпорадному стані біля багатоповерхівки по вул. З. Алієвої.


Група швидкого реагування Муніципальної варти на місці виявила чоловіка в непритомному стані. Інспектори Муніципальної варти привели його до тями і надали першу допомогу. Під час реанімаційних заходів, у потерпілого виявили шприц і характерні препарати, вид яких нагадує наркотичні засоби. На місце події був викликаний наряд поліції для встановлення особи і проведення відповідних заходів в межах своєї компетенції.

Нагадуємо, що у випадках наявності підозрілих осіб, виявлення порушень громадського порядку, правил благоустрою міста, ви можете повідомити про це на цілодобову «гарячу лінію» Ірпінської Муніципальної варти за телефонами: (073) 07-00-557; (068) 379-92-27; (04597) 60-400. Також за вказаними мобільними номерами ви можете звернутися через месенджери Telegram, WhatsApp, Signal та Viber. Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page