top of page

Муніципальна варта нагадує про правила відпочинку в рекреаційних зонах Ірпеня

Карантин послаблено, прийшла тепла і сонячна погода, а отже настав час відпочинку на природі та смачного шашлику. Муніципальна варта нагадує мешканцям та гостей міста основні положення правил поведінки в рекреаційних зонах м. Ірпінь:


  • Рекреаційні зони Ірпеня вільні від куріння і вживання алкогольних напоїв.

  • Не забувайте прибрати за собою сміття і залишити територію у задовільному стані, придатному для послідуючого користування.

  • На територію рекреаційних зон (крім доріг загального користування) заборонено в'їжджати на особистих транспортних засобах (в т.ч. мотоциклах, мопедах тощо).

  • В рекреаційних зонах — облаштованих парках, скверах, та міській набережній, заборонено розпалювати багаття та встановлювати за межами мангальної зони особисті мангали, грилі, барбекю та інші подібні переносні установки для приготування страв. Стаціонарні мангальні установки є в наступних локаціях: парк «Дубки»; парк «Центральний»; міська набережна (по одній мангальній зоні з кожної сторони залізничного мосту).

Привчайте себе до цивілізованої поведінки та відпочинку в громадських місцях! Памятайте, що штрафні санкції за дані правопорушення складають від 340 грн. до 1360 грн., а територіями ірпінських рекреаційних зон здійснюється цілодобове патрулювання інспекторами Муніципальної варти та встановлені міські камери відеоспостереження.


Втім, правоохоронні органи не можуть бути всюди одночасно, і знати абсолютно про все. Свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з правоохоронними органами і службами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування на них — запорука порядку й безпеки в громаді!


Якщо Ви стали свідком адмінправопорушень, порушень громадського порядку на території рекреаційних зон Ірпеня — звертайтесь в будь-який час доби до чергової частини Муніципальної варти Ірпінської міської ради: 📱(073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp) або 📞 (045 97) 60-400. Будь ласка, також робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення, та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером зручними для вас месенджерами.


Правила поведінки в рекреаційних зонах міста Ірпеня, затверджених рішенням №91/1 виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 18.06.2019.

コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page