top of page

Муніципальна варта оновлює міську систему відеоспостереження

Муніципальна варта продовжує відновлювати і оновлювати міську систему відеоспостереження. У березні минулого року під час активних бойових дій телекомунікаційна мережа Муніципальної варти була знищена більш ніж на 80%. Наразі крім аварійно-відновлювальних робіт проводиться встановлення нових камер, з врахуванням набутого досвіду під час війни та регулярних відключень електроенергії.


Коли було вимкнення світла, ділянки, які були зав’язані під відключення і не обладнані резервним джерелом живлення, не працювали в той період, коли на даних ділянках не було взагалі електроенергії.


Щоб вирішити цю проблему, ми почали встановлювати автономні камери, які мають спосіб підключення по 4G (LTE). Аби забезпечити безперебійне живлення, дана система відеоспостереження обладнана акумуляторною батареєю з електроживленням не тільки від зовнішнього джерела живлення постійного струму, а і від сонячних батарей, тому будуть продовжувати функціонувати як потрібно і в випадку відключення електроенергії. Локально проводиться запис архівів на SD карту через слот у камері відеоспостереження.


Саме такі камери минулого тижня Муніципальна варта встановила на перехресті вулиць Київської та Університетської в Ірпені, де нещодавно запрацював світлофор нового зразка, обладнаний світлодіодами по всій конструкції.

Дякуємо КП «Ірпіньводоканал» за надану автовишку для проведення монтажних робіт!

Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557; (068) 379-92-27; (04597) 60-400. За вказаними мобільними номерами ви можете звернутися через месенджери Telegram, WhatsApp, Signal та Viber. Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page