top of page

Муніципальна варта приймає участь у заходах місячника з благоустрою в Ірпінській громаді

В нашій громаді триває осінній місячник з благоустрою, озеленення та санітарної очистки. Комунальниками щоденно проводяться різні заходи з благоустрою, збирання та вивезення опалого листя з паркових зон, дитячих майданчиків, тротуарів, дорожніх узбіч, територій навколо житлових будинків. Наприкінці тижня наведення ладу набирає найбільших масштабів, коли всі бажаючі долучаються до толоки в різних частинах міста.


Працівники КП «Муніципальна варта» другу п'ятницю поспіль доєднались до толоки, провівши прибирання прибережної зони карʼєру СМУ спільно з командою Незламних, працівниками КП «Управління благоустрою міста» та Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним.

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Неприємно та соромно було бачити сьогодны величезні купи сміття. Всі ми добре розуміємо, що ніхто чужий не прийшов і не засмітив. Все це зробили ми самі – жителі. На жаль, ми звикли, раптом щось – одразу звинувачувати всіх, тільки не себе. Але ж, насправді, слід розпочати з самого себе! Щоб місце, в якому ви живете, було кращим, потрібно дбати про рідну землю та дотримуватись правил благоустрою. Лише таким чином ми забезпечимо чистоту і порядок у громаді.


Доглянуті вулиці, прибрані узбіччя, порядок біля кожного будинку, чистий ліс – тішать око. Україна без сміття починається з кожного з нас! Тож, не будьмо байдужими, бережімо навколишнє середовище та своє здоров’я!


Нагадуємо, що у випадку виявлення порушень правил благоустрою міста, ви можете повідомити про це на цілодобову «гарячу лінію» муніципальної варти ІМР за телефонами:(073) 07-00-557, (068) 379-92-27 або (04597) 60-400. Будь ласка, робіть фото- та/або відео фіксацію правопорушення, та надсилайте за вищезгаданими мобільними номерами месенджерами Telegram/Viber/WhatsApp/Signal.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page