top of page

Муніципальна варта провела трансляцію чемпіонату Київської області зі спортивного орієнтування

В субботу Ірпінь з теплом та сонцем приймав перший день відкритого чемпіонату Київської області зі спортивного орієнтування, присвячений вшануванню пам’яті майстра спорту України зі спортивного орієнтування, ірпінчанина Олександра Шеремета.


Понад 220 спортсменів з 8 регіонів України завітали до Ірпеня. Серед учасників було багато тих, хто разом з Олександром робив перші кроки в орієнтуванні, досягав перемог на чемпіонатах України, разом з ним працював та розвивав орієнтування в Україні.


Весняні змагання на дистанціях спринту, які клуб «Kyiv region O-team» проводить багато років поспіль на Київщині, транслювались Муніципальною вартою Ірпеня в режимі реального часу з шести міських камер відеоспостереження. Це вперше в Україні, коли змагання зі спортивного орієнтування транслювались на Ютуб з камер онлайн. Запис трансляції доступний за посиланням.

Ірпінська міська територіальна громада завжди підтримувала та буде підтримувати розвиток фізичної культури та спорту, а Муніципальна варта Ірпеня готова забезпечувати безпеку під час заходів та допомагати в організаційних питаннях!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page