top of page

Муніципальна варта провела урок безпеки для учнів Ірпінської школи


Бігти, ховатися, битися… Або що робити, якщо озброєна людина зайшла до школи. Непростий і суворий урок на цю тему провели для учнів Ірпінської ЗОШ №17 співробітники «Муніципальної варти» на чолі з Миколою Ковальчуком.

Іван Пташник, директор Ірпінської школи №17: «Після тих подій, які відбулися в сусідній державі, всі вчителі з тривогою поставилися до того явища, що будь-хто може зайти в школу, і ми не захищені. І така ідея виникла в класних керівників, оскільки вони найбільше контактують із дітьми».


Керівник Муніципальної варти Микола Ковальчук на практиці пояснював учням поведінку в подібних ситуаціях. Діти, у свою чергу, спочатку ніяковіли, а потім захоплено долучалися до імітації озброєного нападу і відпрацювання алгоритму захисту. Діти задавали питання, які їх цікавили, та отримували кваліфіковані відповіді.

Марія Зекунова, учениця 5-Є класу: «Якщо така ситуація й буде, то вже знаєш, що робити, і будеш якось підготовлений».

Надія Василенко, учениця 5-Є класу: «Якщо ми не будемо знати, то нас усіх розстріляють, а так у нас є можливість хоча б декільком вижити. Але краще, щоб усі вижили».


Наприкінці зустрічі вчителі та учні подякували працівникам Муніципальної варти Ірпеня за приділену увагу та цікавий діалог.


Алла Слободенко, класна керівниця 5-Є класу: «Я читала про ці випадки озброєних нападів в інтернеті. Основною причиною (трагедії) було те, що діти не знають, що робити, не готові, паніка. Я слідкую за діяльністю “Муніципальної варти” – вони беруть участь у багатьох тренінгах, і я не сумнівалася, що вони нам допоможуть».


Муніципальна варта й надалі готова співпрацювати з учбовими закладами Ірпеня.


Микола Ковальчук: «Це, скажімо, не зовсім наша пряма специфіка, але ми готові, якщо буде на це запит. Головне, що хочеться працювати там, куди запрошують, де розумієш, що це не “для галочки”, а людям реально потрібно».


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞(04597) 60-400.Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page