top of page

Муніципальна варта реагує на наслідки негоди в громаді

Знеструмлені вулиці, повалені дерева, пошкоджені електричні мережі, зірвані дахи з обійсть – в Ірпені вирує негода. Муніципальна варта здіснює оперативне реагування на надзвичайні ситуації в громаді, які виникають при складних погодних умовах.

Негода, яка прийшла до Ірпеня 14-15 січня, принесла чимало шкоди
Негода, яка прийшла до Ірпеня 14-15 січня, принесла чимало шкоди

Черговий ситуаційного центру оперативно надсилає групу реагування для уточнення інформації, забезпечення безпеки руху та громадян на місця, де обірвані проводи або впало дерево, зірвало дах абощо, перебуваючи в постійному контакті з іншими комунальними підприємствами, поліцейськими та рятувальниками, представниками ДТЕК Київські електромережі тощо для їхнього швидкого реагування. Там, де потрібне найбільш оперативне втручання і у нас є ресурси вирішуємо проблему самостійно.


Близько 3 годині ночі до Ситуаційного центру надійшла інформація про те, що по вул. Мечникова внаслідок сильного вітру, який вирував сьогодні вночі, на проїжджу частину впало величезне дерево. Прибувший на місце події екіпаж реагування Муніципальної варти побачив що повалене дерево обірвало провода повітряних ліній електропередач, інтернет-кабелі, та унеможливило рух транспортних засобів.


Щоби відновити рух автотранспорту, а спеціалісти ДТЕК мали змогу якнайшвидше повернути електропостачання в будинки – було прийнято рішення допомогти іншим службам у ліквідації наслідків негоди, адже тепер інспектори для цього мають усі необхідні інструменти в службових автомобілях. Працівники Муніципальної варти за допомогою бензопили розпилили дерево та прибрали з дороги його порізані частини для подальшого вивезення комунальними службами.

Вночі працівники "Муніципальної варти" Ірпеня розчищали шляхи від повалених дерев.
Вночі працівники "Муніципальної варти" Ірпеня розчищали шляхи від повалених дерев.
Знеструмлені вулиці та повалені дерева: Муніципальна варта допомагає ліквідовують наслідки негоди в Ірпені

Сьогодні на території Ірпінської громади також очікуються очікуються сильні пориви вітру до 20 м/с. По всій Київщині оголошено штормове попередження.


Рекомендації під час штормового попередження:

  • якщо ви опинилися на вулиці, то триматися якомога далі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев;

  • у разі сильного вітру сховатися у найближчому приміщенні або природному укритті;

  • уникати перебування поблизу великих дерев, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.


Нагадаємо, для зв’язку з Муніципальною вартою Ірпінської міської ради працює цілодобова гаряча лінія. Якщо наслідки негоди торкнулися вас або ваших знайомих – повідомляйте за номером (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp) або (04597) 60-400.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page