top of page

Муніципальна варта розвиває систему інформування та оповіщення населення

Муніципальна варта Ірпеня продовжує розвивати систему мовленнєвого інформування та оповіщення населеннягромадських місцях, встановлюючи рупорні IP гучномовці. Сценаріїв для їх застосування досить багато. Наприклад, вчора на центральній площі міста вперше відбувалася аудіотрансляція сесійного засідання Ірпінської міської ради.

Такими гучномовцями підтримується мережева трансляція – відтворення аудіофайлу або аудіопотоку в реальному часі. Інформація на IP гучномовці передається по міській оптоволоконній мережі Муніципальної варти, тому розміщувати їх можна в будь-якій частині міста. Система дозволяє роботу в напівавтоматичному і ручному режимах, та керується з пульту, встановленому в Ситуаційному центрі. У ручному режимі керування передбачається передача оператором оперативної інформації через мікрофон по всіх або обраних групах зон оповіщення.


Дані гучномовці – всепогодні, їх можна встановлювати не тільки всередині приміщень, а й під відкритим небом у парках, на площах, та інших об'єктах, які передбачають скупчення великої кількості людей.


Крім трансляції повідомлень інформаційного характеру, така система стане в нагоді для оповіщення населення про загрозу виникнення чи виникнення надзвичайної ситуації. Інвестиції у систему цивільного захисту в Україні – напрямок практично нерозвинутий, але у нашої місцевої влади є розуміння важливості цього питання, тому на території Ірпінської ОТГ буде власна сучасна ІР система оповіщення та інформування.


Незабаром рупорний IP гучномовець буде встановлений в районі Ірпінського залізничного мосту в рамках реалізації спільних безпекових заходів міста та Укрзалізниці, щоб убезпечити дітей від нещасних випадків.


Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово: 📱(073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та 📞(04597) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page