top of page

Муніципальна варта святкує День вишиванки!

Щорічно у третій четвер травня відзначають Всесвітній день вишиванкисвято національної єдності, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. У 2021 році це міжнародне свято відзначаємо сьогодні, 20 травня. В цей день об'єднуються українці по всьому світу і показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код.

Колектив Муніципальної варти Ірпеня. #Деньвишиванки2021
Колектив Муніципальної варти Ірпеня. #Деньвишиванки2021

Шановні жителі громади! Вітаємо зі святом самобутньої та неповторної української культури – з Днем вишиванки!


У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка, висловивши таким чином свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість. Приємно бачити святково вдягнених у традиційні національні вишиті сорочки людей різного віку, різних професій, з різними поглядами. Додайте краси цьому дню – одягайте вишиванку, робіть фото та діліться своїм святковим настроєм у соціальних мережах!

Муніципальна варта теж продовжує цю традицію, долучившись до встановлення рекорду України у категорії "Розміри, масові заходи". На центральній площі міста зібралися діти та дорослі у вишиванках, та створили безкінечне коло, як символ вічного життя українського народу. Всього у заході взяло участь понад 700 людей.


Commenti


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page