top of page

Муніципальна варта убезпечила проведення регіонального відкритого турніру з регбі в Ірпені

Цієї суботи в нашому місті на центральному міському стадіоні «Чемпіон» пройшов перший регіональний відкритий турнір з регбі-7 серед юнаків, присвячений Героям територіальної оборони міста Ірпінь. Муніципальна варта Ірпінської міської ради заздалегідь провела ретельне обстеження території стадіону на наявність вибухонебезпечних предметів, та встановила великий намет для спортсменів.

Нагадаємо, що стадіон «Чемпіон» зазнав значних руйнувань через ворожі обстріли пошкоджені трибуни, підтрибунні приміщення і тенісні корти. Влученням снарядів пошкоджене поле для футболу та спортивні майданчики. Служба гуманітарного розмінування при Муніципальній варті заздалегідь обстежила поле стадіону та прилеглі майданчики і виявила 5 підривників мін, 2 хвостовика від мін, та 5 патронів калібру 5,45мм.

Як бачите, вибухонебезпечні залишки війни можна знайти в достатній кількості навіть у таких, нібито вже безпечним місцях, тому будьте максимально обачними! У випадку виявлення вибухонебезпечних предметів на території Ірпінської громади, або якщо ви потребуєте обстеження на їх наявність, телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти за телефонами: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (04597) 60-400.

Також наші працівники встановили намет, обладнаний генератором і тепловою гарматою, в якому юні спортсмени могли зігрітись та перекусити. Для забезпечення охорони громадського порядку на час проведення масового заходу на чергуванні перебував інспектор Муніципальної варти.

На завершення додамо, що стадіон «Чемпіон», який було зруйновано російськими снарядами в березні 2022 року, буде відновлено! Футболіст Андрій Шевченко став одним із перших амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24. Влітку він відвідав місто Ірпінь та побачив, у якому стані перебуває наш спортивний об’єкт. Для відбудови стадіону Андрій Шевченко зібрав перші 150 000 євро з необхідних 600 000 завдяки італійському футбольному клубу «Мілан». Решту – у рамках програми UNITED24. Зібрати необхідну суму допомогли футбольний клуб «Шахтар», італійська Ліга футбольних клубів серії А та компанія Parimatch Ukraine. Наразі збір майже завершено.

تعليقات


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page