top of page

Муніципальна варта Ірпеня допогає у реалізації програми «єВідновлення» на території громади

Через російське вторгнення домівки багатьох жителів нашої громади були частково або повністю зруйновані. З травня цього року запрацювала Державна програма «єВідновлення», за якою українці, чиї домівки постраждали внаслідок воєнних дій, можуть отримати кошти на ремонт житла.

КП «Муніципальна варта» допомагає у реалізації програми «єВідновлення» на території Ірпінської міської територіальної громади, проводячи фото- та відео зйомку приватних будинків з дрону, а саме пошкоджених дахів та їх елементів. Йдеться саме про житло, яке пошкоджено частково і підлягає відновленню. Допомога в цих процесах дасть змогу прискорити відновлення пошкоджених об'єктів та якнайшвидше повернути багатьох мешканців додому або відновити нормальні умови для проживання.

Після огляду і підрахунку пошкоджень будинку, в тому числі відео покрівлі з коптеру, комісія визначить суму компенсації (яка надійде у вигляді грошового переказу на спеціалізовану картку єВідновлення), а відомості про обстеження та суму допомоги внесуть до Реєстру пошкодженого та знищеного майна.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page