top of page

Муніципальна варта Ірпеня приймала участь в проведені веломарафону TransUkraїne – bikepacking race

26 червня в Ірпені відбулась чергова масштабна спортивна подія з нашого міста стартував веломарафон «TransUkraїne – bikepacking race 2021».

Перші спортсмени почали прибувати в Ірпінь до облаштованого наметового містечка на міській набережній ще у четвер. На території кемпінгу розташовувались намети для велосипедистів, також для безпеки учасників велозаїзду заздалегідь був встановлений і функціонував намет Муніципальної варти Ірпінської міської ради. Намет слугував і як пункт надання першої допомоги. Муніципальною вартою була організована безкоштовна WiFi зона, а всі бажаючі могли зарядити свої гаджети в нашому наметі.


Стартували учасники веломарафону сонячним суботнім ранком з центральної площі Ірпеня, після рухаючись вулицями Шевченка та Соборною в бік ТЦ «Жираф» на Бучу. Протягом цього відрізку за безпекою руху стежили поліцейські, інспектори муніципальної варти, а також волонтери – регбісти з ірпінської команди КСК-ДЮСШ. Всього 185 спортсменів мають подолати дистанцію в 1500 кілометрів за 7 днів, та фінішувати у Львові. Нагородження велосипедистів відбудеться 18 липня на ірпінській набережній.


Веломарафон Ірпінь – Львів. 26.06.21


Цей всеукраїнський веломарафон проводиться уже вдруге. В серпні минулого року Ірпінь також приймав учасників веломарафону, будучи одним з декількох пунктів зупинок по маршруту. Торік Муніципальна варта проводила реєстрацію спортсменів на чекпоінті, та забезпечувала громадський порядок в облаштованому таборі в сквері ім. Сидорука, де велосипедисти могли відпочити, і, за необхідності, звернутися до чергового інспектора Муніципальної варти за домедичною чи іншою допомогою.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page